Відділом освіти проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Пустомитівського ліцею N 1 Пустомитівської міської ради

Дата: 24.03.2022 18:20

У конкурсі взяли участь двоє претендентів.Рішення приймало компетентне журі у складі: Тараса Салагая,голови комісії, Андрія Ковальського,заступника голови Львівської РДА, Ярослава Гіркового, завідувача сектором правового забезпечення управління Державної служби якості освіти у Львівській області, Ірини Сислюк, начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Ігоря Мадая, депутата міської ради, голови постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту населення, учасників АТО та роботи з молоддю, Івана Москалюка, директора Містківського ліцею, Романа Юраса, депутата міської ради, Руслани Мороз, заступника голови територіальної профспілкової організації працівників освіти Пустомитівської громади.

За результатами конкурсу, що проводився відповідно до ст.39 Закону України "Про повну загальну середню освіту", Положення про конкурс, затвердженого сесією Пустомитівської міської ради переможцем конкурсу визначено Цюп'яка Івана Івановича.

Трансляцію конкурсу можна переглянути ТУТ

Протокол засідання конкурсної комісії можна переглянути ТУТ