Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.04.2022 10:36

Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Крок 1. Власники жилих приміщень вносять  відомості про доступне безоплатне розміщення ВПО до веб-ресурсу “Прихисток”.

Крок 2. Власник жилого приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО подати заяву встановленої форми до Пустомитівської міської ради у якій зазначається прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу.

До заяви додаються:

– копія паспорта громадянина України власника жилого приміщення;

– копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків власника жилого приміщення;

– копії документів, що посвідчують особу/осіб внутрішньо переміщених осіб;

– копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків внутрішньо переміщених осіб;

– копія свідоцтва про народження дитини внутрішньо переміщеної особи;

– копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

– копії документів на право власності житлового приміщення.

Крок 3. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

Крок 4.  Власник жилого приміщення не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до Пустомитівської міської ради заяву встановленої форми та довідки або інші документи про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги станом на звітний місяць.