Заборона в’їзду будь-якими транспортними засобами до лісу

Дата: 21.04.2022 08:19

В’їзд на територію лісових масивів будь-яким транспортом заборонено. Через високий ризи пожеж також не дозволено розводити багаття. Про це йдеться у новому розпорядженні керівника Львівської ОВА Максима Козицького від 6 квітня 2022 року.

«Заборонити в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб, а також розведення багать у лісових масивах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій для рекреації) у період високої пожежної небезпеки», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що заборона  не поширюється на працівників лісогосподарств та виконання їх сезонної роботи.

Раніше Максим Козицький також додав, що відбудеться висадка лісу перемоги 16 квітня. Районні адміністрації повинні поінформувати про заборону громади.

Джерело: Львівська ОВА