Відкрита вакансія

Дата: 06.05.2022 08:41

Пустомитівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду: головного спеціаліста юридичного відділу на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною.

Вимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, професійним стажем роботи за фахом, незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Необхідні документи:

• Заява на участь у конкурсі;
  • Особова картка форми П-2 ДС з додатками;
  • Копія документів про освіту;
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Дві фотографії розміром 4х6 см.;
  • Копія паспорта (1,2 11 стор.);
  • Копія ідентифікаційного номеру;
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються Пустомитівською міською радою протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті (дата публікування 06.05.2022)

Прохання звертатися за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського, 46. Тел. для довідок: 242-94-84; (067-70-29-007)