Дата: 09.05.2022 12:05

Продовжуємо здійснювати прийом громадян, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації в Україну.

Станом на сьогодні у ЦНАП Пустомитівської міської ради 1059 осіб вже отримали статус ВПО.

А також 129 ВПО, які проживають на території Пустомитівської територіальної громади вже скористались комплексною послугою у за стосунку Дія: отримали статус ВПО та подали заяву на отримання виплат на проживання.

Нагадуємо, що для ВПО передбачені щомісячні виплати у розмірі 2000 гривень для дорослих та 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю. Кошти можна витрачати без обмежень:оплачувати товари та послуги, знімати готівку в банкоматі та допомагати армії.

Довідка за телефоном: 067 490 10 17