Профілактичний захід

Дата: 19.05.2022 11:30

18 травня працівником служби у справах дітей Пустомитівської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» та інспекторами сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції №2 ГУНП у Львівській області проведено профілактичний захід з дітьми шкільного віку, які перемістилися із зони  проведення бойових дій та на даний час проживають в Пустомитівському ліцеї N2 ім.Василя Кучабського.

Після знайомства із дітьми було обговорені питання їхнього   дистанційного навчання, проведення ними дозвілля, поведінки не території закладу. Вислухано кожну дитину, яка поділилася своїм враженням щодо проживання в м. Пустомити,  а також висловили свої побажаннями.