З Вознесінням Господнім!

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ СТЕПАНЕ!

ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ

ХРАМУ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

З нагоди храмового празнику Вознесіння Господнього, Пустомитівська міська рада засилає Вам найщиріші побажання! Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Бажаю Вам душевної величі, міцного здоров’я, родинного затишку. Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть завжди у Ваших оселях, а слово Боже надасть усім нам наснаги на добрі і благі діла в Ім’я Господа, на благо громади та рідної України!

У цей святковий день, коли Христос вознісся на небеса, бажаємо і всім нам вознестися у своїй вірі. Нехай тепер, у важкий момент нашої історії, надія на воскресіння рідної держави, на безмежну силу любові стануть для нас сходинками до щасливого життя, до розбудови та покращення нашої громади та рідного міста Пустомити!

Рясних Божих Вам благословень!

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями

Міський голова Олег СЕРНЯК