УВАГА !!!  ШАХРАЙСТВО!!!

Дата: 07.06.2022 15:28

Городоцька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу платників податків, що в районі мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів.

Зловмисники телефонують від імені начальника Городоцької державної податкової інспекції до посадових осіб суб’єктів підприємницької діяльності і вимагають від них грошові кошти для для перевіряючих ревізорів з Києва щодо безпроблемного закриття перевірки по цих СГД.

Телефонували з таких номерів телефонів: 0936345931, 0683703844.

Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації!!!!

У випадку таких звернень просимо терміново повідомити про це керівництво ВП №1 ЛГУП№2 ГУ НП у Львівській області за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 9  (тел. № 30631).

З такою ж інформацією можна звернутись у відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Львівській області за адресою:

м. Львів, вул. Стрийська, 35 (тел. 297-39-56; 297-36-09) або до Городоцької ДПІ за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 24 (тел. (231) 30455).