До уваги застрахованих осіб!

Дата: 28.06.2022 12:17

Відповідно до закону України «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999р. №1105 застраховані особи мають право на отримання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, зокрема на реабілітаційне лікування у відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм і санаторно-курортне лікування.

В зв»язку з військовою агресією Російської Федерації проти України було призупинено укладання тристоронніх договорів для забезпечення лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів застрахованих осіб та санаторно-курортним лікуванням потерпілих на виробництві.

З метою реалізації права застрахованих осіб на своєчасне забезпечення реабілітаційним лікуванням, Пустомитівське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє про можливе відновлення укладення тристоронніх договорів для забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб та санаторно-курортним лікуванням потерпілих у санаторно-курортних закладах, розташованих у регіонах, які не входять до Переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Контактні телефони відділення: 227-88-99, 227-89-47 за адресою вул.Шевченка,13 м. Пустомити.

Джерело: Пустомитівське відділення УВД ФССУ у Львівській області