Навчальний семінар щодо захисту цивільного населення

Дата: 30.06.2022 14:21

Згідно із рекомендацією Міносвіти, із 1 вересня цього року у закладах освіти Львівського району можуть відновити очне навчання.

Відтак, аби організувати безпечні умови для вчителів та учнів під час воєнного стану, необхідно забезпечити відповідні укриття у школах/профільних училища чи поблизу них.

Сьогодні у Пустомитівській громаді Пустомитівська міська рада відбувся навчальний семінар щодо захисту цивільного населення, у якому взяли участь представники громади, Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація, ДСНС та освіти.

Основна мета заходу, який відбудеться й у інших громадах району - перевірити безпечність укриттів, готовність закладів освіти до відновлення навчального процесу та поінформувати працівників освіти та служб цивільного захисту населення про дії у випадку евакуації під час повітряної тривоги та інших надзвичайних ситуацій.

Зрозуміло, що відновлення навчання - відповідальний крок, тому ми повинні на всіх рівнях подбати про безпеку учнів і педагогів.

Працюємо разом!

Джерело: Львівська РДА