День вакцинації

Дата: 12.07.2022 16:50

Захист - це завжди персональний і усвідомлений вибір. Коли такий вибір стоїть перед нами, то ним краще скористатися. 14 липня у Пустомитівській громаді проводиться День вакцинації від COVID-19 і ми закликаємо і мешканців громади, і тих, хто знайшов тут прихисток, прийти і зробити щеплення. Бо про себе і про своїх рідних краще подбати заздалегідь.

Коронавірус нікуди не зник. Осінь-зима - це сезон спалаху вірусних хвороб і до нього краще бути готовим.

Чекаємо Вас в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (вул. Грушевського, 7, кабінет 16). Наші медики готові відповісти на ваші питання та щепити від коронавірусу.

Наголошуємо, бустерну вакцинацію можна робити навіть, якщо попереднє щеплення ви робили більше, ніж пів року тому. Для цього не потрібно починати курс заново.

Вакцинуйтеся! Захисту багато не буває.

Фото без описуФото без опису