Онлайн-лекція про здоров’я під час війни

Дата: 20.07.2022 15:35
Кількість переглядів: 536

Зараз в Пустомитівській громаді триває Місяць вакцинації, адже коронавірус та інші хвороби нікуди не зникли. Під час війни ми менше дбаємо про своє здоров’я, бо, здавалось би, є речі важливіші.

Постійний супутник таких часів - стрес. Він накопичується і негативно впливає на наше психологічне та фізичне здоров’я, послаблюючи наш захист проти хвороб. І вкрай важливо знати, що треба зробити, щоб захистити себе та своїх рідних в таких непростих умовах.

Саме тому ми запрошуємо мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб на онлайн-лекцію з Дариною Дмитрієвською - лікаркою, громадською активісткою та медичною блогеркою. Вона практикуюча сімейна лікарка, бере участь у багатьох медичних проєктах та має свій телеграм канал, присвячений доказовій медицині. А це означає, що зможе доступно та цікаво розповісти та відповісти на всі важливі питання, пов’язані зі здоров’ям.

Лекція відбудеться 21 липня о 19:00 онлайн, за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/84892282284.

Свої питання лікарці можна буде поставити в коментарях.

До зустрічі на лекції!

Центр спільних дій

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано