Онлайн-лекція про здоров’я під час війни

Дата: 20.07.2022 15:35

Зараз в Пустомитівській громаді триває Місяць вакцинації, адже коронавірус та інші хвороби нікуди не зникли. Під час війни ми менше дбаємо про своє здоров’я, бо, здавалось би, є речі важливіші.

Постійний супутник таких часів - стрес. Він накопичується і негативно впливає на наше психологічне та фізичне здоров’я, послаблюючи наш захист проти хвороб. І вкрай важливо знати, що треба зробити, щоб захистити себе та своїх рідних в таких непростих умовах.

Саме тому ми запрошуємо мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб на онлайн-лекцію з Дариною Дмитрієвською - лікаркою, громадською активісткою та медичною блогеркою. Вона практикуюча сімейна лікарка, бере участь у багатьох медичних проєктах та має свій телеграм канал, присвячений доказовій медицині. А це означає, що зможе доступно та цікаво розповісти та відповісти на всі важливі питання, пов’язані зі здоров’ям.

Лекція відбудеться 21 липня о 19:00 онлайн, за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/84892282284.

Свої питання лікарці можна буде поставити в коментарях.

До зустрічі на лекції!

Центр спільних дій