Повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Санком – Львів» (код ЄДРПОУ: 34711924)

Дата: 27.07.2022 15:34
Кількість переглядів: 507

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, МЕШКАНЦІ та ГОСТІ

м. Пустомити та с. Наварія !!!

/ 22.07.2022 року /

На виконання п.2 розд. ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від «05» червня 2018 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «Санком – Львів», як Виконавець послуг з поводження з побутовими відходами, доводить до відома Споживачів, що має намір змінити – здійснити коригування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (послуги зі збору та вивезення побутових відходів) затверджених Рішенням Виконавчого комітету Пустомитівської міської ради №02-03/49 «Про затвердження Інвестиційної програми ТОВ «Санком – Львів» на 2022-2023 р.та затвердження тарифів на послуги зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради» від 25.03.2022 року.

Водночас, коригуванню підпадає лише така складова послуг з поводжнення з побутовими відходами, як вивезення побутових відходів. Вартість послуг з захоронення побутових відходів – залишається незмінною.

1. Обґрунтування причин зміни – коригування тарифів:

Актуальність коригування діючих тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

?В умовах дії воєнного стану в Україні, наша Держава переживає надскладний період, що зумовило значне зростання вартості палива, зокрема дизельного палива, а також виникнення його дефіциту. В складі тарифу попередньо затвердженого Рішенням Виконавчого комітету Пустомитівської міської ради №02-03/49 «Про затвердження Інвестиційної програми ТОВ «Санком – Львів» на 2022-2023 р. та затвердження тарифів на послуги зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради» від 25.03.2022 року - дизельне паливо становило 28,60 з ПДВ за 1 л. палива. На сьогоднішній день, фактична ціна дизельного палива з урахуванням усіх комісій та додаткових платежів, як у прямих постачальників палива так і на АЗС сягає вже понад 58 грн./л. з ПДВ. Додаткових проблем створює значний дефіцит палива.

За таких умов, єдиним виходом з ситуації яка склалася, задля збереження безперебійного надання послуг з поводження з побутовими відходами з адміністративних територій м. Пустомити та с. Наварія – є коригування тарифів, шляхом коригування індивідуальної складової тарифу, а саме зміни вартості дизельного палива. Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якою відбулися зміни (збільшення вартості)), становить 2,2744. Розрахунок індексу здійснено згідно Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від «26» липня 2016 року №1010, зі змінами та доповненням, наведено нижче:

Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якими відбулися зміни) розраховується за формулою:

Кj=Цj нов

      Цj

де kj - індекс зміни цін індивідуальної складової витрат;

Цjнов - нова підтверджена ціна одиниці j-го ресурсу;

Цj - ціна одиниці j-го ресурсу, врахована під час формування тарифів, які потребують коригування.

Цj нов. ДП – 54,20 грн без ПДВ;

 

Цj дизп. – 23,83 грн без ПДВ;

Кj ДП=54,20

            23,83

Кj ДП= 2,2744;

         

2. Періодичність надання послуг з поводження з побутовими відходами у м. Пустомити та с. Наварія для споживачів здійснюється згідно з маршрутними графіками вивезення побутових відходів ТОВ «Санком – Львів» передбаченими умовами договорів;

3. Розрахунок (планових) тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення) викладено у додатку до даного Повідомлення у формі таблиці 1. Зауваження та пропозиції щодо планових тарифів від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 7 (семи) календарних днів з дня опублікування наміру про зміну тарифу за адресою місцезнаходження Товариства: 79010, м. Львів, вул. Чернігівська, буд.14, а також а також на електронну адресу: sankom.lviv@gmail.com.

З повагою,

Директор ТОВ «Санком – Львів»

С.П. ЕСТРЕМСЬКИЙ

Фото без опису

 

 

Фото без опису

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних