Повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «СПЕЦАВТОТРАНС-ЛЬВІВ» (код ЄДРПОУ: 30053219)

Дата: 28.07.2022 14:08
Кількість переглядів: 354

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, МЕШКАНЦІ та ГОСТІ

Пустомитівського району Львівської області !

/ 27.07.2022 року /

На виконання п.2 розд. ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від «05» червня 2018 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «Спецавтотранс–Львів», як Виконавець послуг з поводження з побутовими відходами, доводить до відома Споживачів, що має намір змінити – здійснити коригування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (послуги зі збору та вивезення побутових відходів) затверджених сесією Містківської сільської ради рішення №994 від 30.10.2019р. та сесією Семенівської сільської ради рішення № 1539 від 09.10.2019р

1. Обґрунтування причин зміни – коригування тарифів:

Актуальність коригування діючих тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

?В умовах дії воєнного стану в Україні, наша Держава переживає надскладний період, що зумовило значне зростання вартості палива, зокрема дизельного палива, а також виникнення його дефіциту. В складі тарифу попередньо затвердженого Рішенням сесії Містківської сільської ради №994 «Про погодження тарифів на послуги із збирання,зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів" від 30.10.2019 року та сесією Семенівської сільської ради рішення № 1539 від 09.10.2019р - дизельне паливо становило 29,79 з ПДВ за 1 л. палива. На сьогоднішній день, фактична ціна дизельного палива з урахуванням усіх комісій та додаткових платежів, як у прямих постачальників палива так і на АЗС сягає вже понад 58 грн./л. з ПДВ. Додаткових проблем створює значний дефіцит палива.

За таких умов, єдиним виходом з ситуації яка склалася, задля збереження безперебійного надання послуг з поводження з побутовими відходами з адміністративних територій с.Семенівка с.Милошевичі с.Містки с. Полянка Пустомитівського району Львівської області є коригування тарифів, шляхом коригування індивідуальної складової тарифу, а саме зміни вартості дизельного палива. Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якою відбулися зміни (збільшення вартості)), становить 2,183. Розрахунок індексу здійснено згідно Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від «26» липня 2016 року №1010, зі змінами та доповненням, наведено нижче:

Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якими відбулися зміни) розраховується за формулою:

Кj=Цj нов

      Цj

де kj - індекс зміни цін індивідуальної складової витрат;

Цjнов - нова підтверджена ціна одиниці j-го ресурсу;

Цj - ціна одиниці j-го ресурсу, врахована під час формування тарифів, які потребують коригування.

Цj нов. ДП – 54,21 грн без ПДВ;

 

Цj дизп. – 24,83 грн без ПДВ;

Кj ДП=54,21

            24,83

 

Кj ДП= 2,183;

 

2. Періодичність надання послуг з поводження з побутовими відходами у м. Пустомити для споживачів здійснюється згідно з маршрутними графіками вивезення побутових відходів ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» передбаченими умовами договорів;

3. Розрахунок (планових) тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення) викладено у додатку до даного Повідомлення у формі таблиці 1. Зауваження та пропозиції щодо планових тарифів від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом 7 (семи) календарних днів з дня опублікування наміру про зміну тарифу за адресою місцезнаходження Товариства: 79005, м. Львів, вул. Тершаковців1б, а також а також на електронну адресу: office@sat-lviv.com.ua.

З повагою,

Директор ТОВ «Спецавтотранс Львів»

О.Й.Годунько


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь