До уваги реабілітованих та потерпілих від політичних репресій!

Дата: 02.08.2022 16:30

Відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки та Порядку виплати адресної грошової допомоги реабілітованим громадянам за статтями 1-2, 1-3 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» буде проводитись виплата адресної грошової допомоги реабілітованим особам та особам, які потерпіли від політичних репресій, що зареєстровані та проживають на території Пустомитівської міської територіальної громади до Дня Незалежності України.

За додатковою інформацією звертатись до Пустомитівської міської ради за тел.06749003334