Через війну хвороби нікуди не зникли

Дата: 03.08.2022 15:28

Тільки у Києві минулого тижня захворіло на COVID-19 вдвічі більше містян, ніж позаминулого. Загалом по Україні кількість хворих швидко зростає вже третій тиждень поспіль!

Саме тому Пустомитівська міська рада проводить в нашій громаді Місяць вакцинації – щоб привернути увагу мешканців до власного здоров'я та надати всю необхідну інформацію про важливість вакцинації та можливості зробити щеплення від коронавірусу в нашій лікарні.

Під час війни ми відчуваємо сильний стрес, менше турбуємося про своє здоров’я та можемо відкладати бустерну вакцинацію. Це робить наш організм вразливішим до хвороби. А якщо захворіємо, то вже не зможемо ефективно займатися волонтерством, працювати, або й взагалі ляжемо в лікарню, зайнявши місце того, кому воно потрібніше.

Поінформований, отже озброєний – тому запрошуємо вас переглянути запис онлайн-лекції з лікаркою та медичною блогеркою Дариною Дмитрієвською. Дарина в лекції розповідає:

? Що взагалі таке коронавірус та як виникають нові штами?

? Як працюють вакцини від коронавірусу?

? Що робити, якщо довелося перервати ланцюг щеплень?

? Хто може отримати другу бустерну дозу та навіщо вона треба?

? Яка може бути реакція на щеплення?

? Як вакцинуватися внутрішньо переміщеним особам?

Запис доступний тут: https://youtu.be/1XEsgR9Qhfg

Вакцинуйтеся – бережіть себе та своїх близьких.