До уваги пасічників Пустомитівської громади!

Дата: 12.08.2022 12:51

З нагоди професійного свята – Дня пасічника – департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації організовує захід, який відбудеться 19 серпня 2022 року на базі заводу з переробки меду та продуктів бджільництва ТОВ «АПІ-ТРЕЙД» (Львівський район, село Сопошин, вул. Львівська, буд. 14-В).

Початок заходу о 11.00 год.

В рамках заходу відбудеться круглий стіл на тему: «Стан та перспективи галузі бджільництва», під час якого будуть обговорені актуальні питання в галузі бджільництва, зокрема:
- Стан галузі бджільництва. Інструменти державної підтримки для забезпечення розвитку галузі (доповідач - Тетяна Гетьман - директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації);
- Селекційно-племінна робота і продуктивність пасіки (доповідач - Іван Доскоч – науковий співробітник Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П. І. Прокоповича», керівник Головного селекційного центру бджіл України);
- Перспективи створення інноваційних засобів для підвищення життєздатності бджіл та якості їх продукції (доповідач - Ірина Ковальчук – доктор ветеринарних наук, в.о. завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського ЛНУВМБТ ім. С.З. Ґжицького, провідний науковий співробітник лабораторії екологічної фізіології та якості продукції Інституту біології тварин НААН);
- Розширення ринків збуту українських медів. Експортні умови та вимоги до продукції (доповідач - Богдан Клепач – директор ТОВ «АПІ-ТРЕЙД»).

По завершенні обговорення запланована екскурсія виробництвом.

Для участі у заході просимо до 11.00 год 16 серпня 2022 року зареєструватися онлайн за посиланням: