З храмовим празником!

Дата: 15.08.2022 11:17

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ ВАСИЛЮ!

ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ

ХРАМУ ВОЗНЕСІННЯ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ!

Щиро вітаю Вас із цим торжеством, а також всю громаду з святом! Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, а з благословення Матері Божої звершуються милосердні і благі діла. Від душі хочу побажати з гідністю та честю пройти будь-які життєві іспити, не розгубивши своєї надії та віри, мати терпіння один до одного, та об’єднуючи наші зусилля і помисли, разом будувати щасливе майбутнє громади! Бажаю всім жити в мирний час та дякувати Богові за всі прояви любові та добра. Божої благодаті Вам і вашим родинам!

Нехай церковна громада й надалі розвивається, а цього дня на храм, громаду та наше село Наварія зійдуть особливі Божі ласки. Міцного здоров’я усім Вам, радості довголіття, успіхів у справах та щедрих Божих благодатей.