До уваги жителів Львівщини: сигнали оповіщення в області залишаються незмінними

Дата: 22.08.2022 14:45

Нещодавно з’явилась інформація про те, що в Україні нібито вводять нові сигнали повітряної тривоги. Чимало телеграм-каналів поширили такі дані від Центр протидії дезінформації.

Однак, у дописі Центру за посиланням https://cutt.ly/3XItXcQ йдеться лише про деякі територіальні громади. У Львівській області сигнали оповіщення залишаються без змін.

Основним сигналом при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації мирного або воєнного часу є сигнал УВАГА ВСІМ! – це уривчасте звучання сирен, після якого телебачення радіо та гучномовці передають повідомлення від органів влади.

Будьте пильними! Ретельно перевіряйте інформацію!

Джерело: Львівська обласна державна адміністрація