Зі святом Успення Пресвятої Богородиці!

Дата: 26.08.2022 14:12

ВСЕЧЕСНІ ОТЦІ ЮРІЮ, ОЛЕКСІЮ, ВАСИЛЮ,

АНДРІЮ та ЯРОСЛАВЕ!

ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ

ХРАМУ УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

28 серпня 2022 року Божого

У день храмового празника - Успення Пресвятої Богородиці від душі хочу побажати завжди цінувати все те, що маємо у своєму житті, не витрачати часу на образи та суперечки з близькими, цінувати кожну мить щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити та сподіватися. Нехай вдома, у рідних Пустомитах, панує мир і благодать, рідні будуть щасливі та здорові, а ангел-хранитель завжди доглядає та оберігає.

Бажаю Вам завжди в щирій молитві звертатися до нашої небесної Матері, яка зрозуміє і відчує Ваше серце, дасть потіху і розраду. Вона, як дбайлива Мати, всі наші прохання кладе на Престол Божий.

Ми всі прагнемо кращої долі Україні, хочемо для себе необхідних земних благ, щоб достойно виконати своє тут призначення, намагаємось зробити наше серце чистим - тож нехай здійсниться оте все для нас українців, а ласка Божа хай буде над нами.

Слава Україні! Героям Слава!