Меморандум між Відділом освіти Пустомитівської міської ради та Благодійним фондон "Святої Марії-Магдалини"

Дата: 02.09.2022 20:40

В рамках меморандуму між Відділ освіти Пустомитівської міської ради та Благодійний фонд " Святої Марії-Магдалини" та плідної співпраці , з метою популяризації українського писемного слова , закуплено та передано навчальним закладам п'ятитомник патріотичної поезії, до п'ятого тому випуску якого долучився наш фонд . Приємно і мотивуюче вручати ці книги очільникам місцевих ліцеїв . Адже, маємо спільну мету - перемогу над ворогом і кожен з них на своїй платформі робить це , долаючи всі виклики сьогодння , не покладаючи рук. Прагнемо , аби діти зростали вільними , незалежними та патріотами своєї держави!

Нехай наша спільна мета буде досягнута !

Дякуємо заступниці міського голови Тетяна Голдун за долучення до корисних ініціатив , спрямованих на розвиток громади .

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису