З Днем підприємця!

Дата: 04.09.2022 15:14

День підприємця в Україні традиційно відзначають у першу неділю вересня. Запровадження його на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

День підприємця – це свято енергійних, сміливих, наполегливих людей, які не побоялися розпочати свою справу. Підприємець – людина, яка не лише створює робочі місця, а й допомагає розвиватися своїй громаді,  створює та запроваджує нові ідеї та проєкти.

З глибокою повагою хотілось би відзначити, що сьогодні підприємці нашої громади, які за покликом серця є активними учасниками волонтерської діяльності, пліч-о-пліч з військовими працюють на Перемогу. Це люди, які сплачують податки, допомагають ЗСУ, надають робочі місця переселенцям. Продовжують тримати свій фронт, не дивлячись на складну ситуацію.

Бажаємо Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті!

З повагою, міський голова Олег Серняк