З храмовим празником!

Дата: 16.09.2022 11:24

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ ІВАНЕ!

ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ

ХРАМУ ПРЕПОДОБНОГО СИМЕОНА СТОВПНИКА!

14 вересня 2022 року Божого

Щиро та сердечно вітаю Вас з храмовим святом – Преподобного Симеона Стовпника! Храмове свято є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

У цей святковий день складаю щиру подяку Вам отче Іване та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і  красивою. А це все жертовна праця небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи вашу молитву, винагородить всіх Вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

Ми всі прагнемо кращої долі Україні, хочемо для себе необхідних земних благ, щоб достойно виконати своє тут призначення, намагаємось зробити наше серце чистим - тож нехай здійсниться оте все для нас українців, а ласка Божа хай буде над нами.

З повагою та найкращими побажаннями

Міськийголова                             Олег СЕРНЯК