22 вересня у Львові відбувся IX Всеукраїнський Форум Місцевого Самоврядування

Дата: 23.09.2022 12:45

На панельних дискусіях форуму цього року говоритили про стратегію та повноваження громад під час війни, фінансування та економічний розвиток громад, про енергетичну безпеку, про майбутні зміни в ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування”. Також розмова стосувалась того, як міста допомагають українцям в умовах війни.

За результатами цьогорічного форуму буде сформована резолюція, яка буде скерована до центральних органів влади.

Радий, що зміг долучитись до участі у такому важливому заході не лише як учасник, а й спікер однієї з дискусій, розповідаючи про життя нашої Пустомитівської громади.

Вдячний за чудову організацію та нові знайомства Асоціація міст України, Львівське РВ Асоціації міст України та Львівська міська рада!

Усе, як завжди, було на найвищому рівні!

Вперед до ПЕРЕМОГИ, а вона вже зовсім близько!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!