Спілкуватися потрібно і зі своєю громадою, і з іншими

Дата: 23.09.2022 12:46

“Спілкуватися потрібно і зі своєю громадою, і з іншими. Це зменшує бар’єри, які є в спілкуванні і породжує довіру до органів місцевого самоврядування та до людей, які цю громаду представляють”, – переконаний Олег Серняк, міський голова Пустомитів.

Для поліпшення життя Пустомитівської громади, було напрацьовано стратегію розвитку аж до 2027 року. На жаль, ці плани, а відтак і пріоритети, змінила повномасштабна війна.

“З лютого, 250 мешканців, мужчин, з Пустомитівської громади приступили до виконання війської служби. Відповідно, ми прийняли програму підтримки військовослужбовців. Це – наш головний обов’язок, який ми мали виконати від себе, від громади”, – зазаначила Тетяна Голдун, заступниця міського голови Пустомитів.

•  про переваги створення львівської агломерації, до якої входитиме Пустомитівська громада;
  •  Олег Серняк: “Агломерація – удосконалена форма співробітництва”;
  •  що таке договір співробітництва між територіальними громадами і для чого це потрібно;
  •  чи корисною для Пустомитівської громади була реформа децентралізації;
  •  як у Пустомитівській громаді підтримують військовослужбовців та їхні сім’ї;
  •  земельні ділянки для військовослужбовців Пустомитівської громади: хто, де і коли може отримати;
  •  волонтерство у громаді: якою є ситуація;
  •  як і де проживають внутрішньо переміщені особи, які оселилися у Пустомитівській громаді.

Джерело: ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ

Відео можна переглянути ТУТ Фото без опису