З храмовим празником!
ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ ІВАНЕ!
ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ
ХРАМУ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
Щирі вітання складаю релігійній громаді села Містки з нагоди храмового празника! Ця знаменна дата символізує зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шанується українцями.
Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбуття нашого народу, нашого села Містки!
У цей святковий день, бажаю усім парафіянам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Також вітаю із світлими святами - Днем українського козацтва та Днем захисника та захисниці України, нехай наші молитви завжди будуть почуті, а наших близьких ніколи не підводить здоров'я і віра в світле майбутнє.
Хай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Діви Марії буде завжди із Вами та Вашими родинами і збереже Пустомитівську громаду та село Містки у любові, вірі та єдності!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою та найкращими побажаннями
Міський голова
Олег СЕРНЯК