Пустомитівська міська рада інформує!

Дата: 31.10.2022 17:00

Зважаючи на велику кількість обговорень, звернень та прохань від мешканців громади, а також, беручи до уваги засідання комісії ТЕБ і НС:

З 01.11.2022 року розпочнеться опалювальний сезон на території Пустомитівської громади.

З 31.10.2022 відновлюємо вуличне освітлення у Пустомитівській громаді.

А також рекомендуємо мешканцям бережливо та економно використовувати електроенергію у своїх домівках.

Нагадуємо, до найбільш енерговитратних належать: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор.

Від кожного і кожної з нас залежить, чи зможемо ми втримати баланс в енергосистемі і не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження.

Разом - сила! Бережіть себе та Україну!