Серпнева конференція освітян Пустомитівської громади відбулась під гаслом " Освітяни - незламні у війні"

Дата: 26.08.2022 14:21

Освітяни тримають свій фронт у тилу .Своєю щоденною працею наближають Перемогу!

Крім основної місії- навчати , освітяни активно ,спільно з учнями та батьками всіляко допомагають ЗСУ. Сотні посилок з їжею, смаколиками, медикаментами, одягом, для військових було відправлено за цей період на фронт. Приготовлено тисячі вареників, млинців,тушонок, проведено доброчинні ярмарки, сплетено кілометри маскувальних сіток і на цьому ми не зупинемось, поки не закінчиться війна.

Міський голова Олег Серняк нагородив подяками колективи закладів освіти за вагому допомогу ЗСУ та вимушено переміщеним особам, за жертовність та психологічну допомогу.

Незабаром розпочнеться новий 2022-2023 навчальний рік!!! Рік який немає схожості з попередніми роками. Це війна і всі ризики пов'язані з війною, це Covid і усі особливості життя у карантині.

Ми розуміємо важливість вчительської праці та усю відповідальність яка покладається на вчителя під час змішаного чи очного навчання. Освітній фронт не менш важливий. Ми формуємо людину.

Силами наших освітян зібрано значні суми коштів протягом березня-серпня  на потреби ЗСУ:

• перша сума для потрем ЗСУ становила 145 тис. грн.
    • 17 тис.- зібрано на  благодійного концерті організованого спільно з ЦДЮТ та ЦДЮТ Залізничного району
    •  10 тис гривень зібрано з благодійного футбольного матчу організованого ДЮСШ.
    • 16220 грн.- кошти з благодійного ярмарку проведеного у ЗДО №3,
    • 63500 грн зібрали на ярмарку, концерті - реквіумі організованому освітянами с. Семенівка.
    • Наші заклади освіти взяли активну участь у благодійних концертах « Наша пісня-наша зброя» на підтримку ЗСУ, організованих відділом культури, молоді та спорту. Від закладів освіти с. Містки  було зібрано 60 тис грн.
    •  Наварійські освітяни на ярмарку зібрали 44 345 грн.
    • Пустомитівський  ліцей №1 та ЦДЮТ долучилися  до благодійного ярмарку та концерту на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Незалежності.

Разом становить: 356 065 грн.

Ми країна найсміливіших людей, ми єдині у своїй меті!

Ми ПЕРЕМОЖЕМО!

Слава Учителям!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Більше фото ТУТ