Свято освітянської родини

Дата: 29.09.2022 14:24

Сьогодні мали нагоду побувати у Відділ освіти Пустомитівської міської ради в колі чудової освітянської родини нашої громади. Користуючись нагодою передали подяки за кошти передані на фонд для ЗСУ з акції " 1 вересня без квітів" всім ліцеям нашої Пустомитівської громади.

Семенівський ліцей Пустомитівської міської ради

Містківський ліцей

Наварійський ліцей Пустомитівської міської ради

Пустомитівський ліцей 1

Пустомитівський ліцей N2 імені Василя Кучабського

Щиро дякуємо за запрошення та за підтримку.

Ще раз висловлюємо подяку всім хто долучився до цієї акції, чим саме зробив свій, ще один вклад в наближення Перемоги!

Дякуємо всім працівникам та керівникам освітніх закладів за те що гідно тримаєте свій фронт та виховуєте гідне майбутнє нашої країни.

Дякуємо батькам за те, що в свою чергу активно підтримуєте акції організовані освітніми закладами, спрямовані на допомогу нашим Захисникам.

Щиро вдячні дітям за долучення до добрих справ та підтримку ЗСУ

За переказані кошти, фонд придбав Кунг для наших Захисників, який вже найближчим часом відправиться на передову.

Мирного неба та Божої опіки всім.

Разом вистоїмо та Переможемо!

Слава Україні!

Більше фото ТУТ