Обговорення щодо створення профільного ліцею у нашій громаді

Дата: 20.10.2022 14:30

Сьогодні відділом освіти Пустомитівської міської ради було проведено публічне обговорення щодо створення профільного ліцею у нашій громаді.

Згідно з законодавством, органи місцевого самоврядування мають до 1 вересня 2024 року затвердити план формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти.

Як організувати ефективну профільну освіту?

Як зробити так, щоб створення ліцею не стало простою зміною вивіски?

Щоб заклад освіти, який у майбутньому стане профільним ліцеєм, формував в учнів старшої школи(10-12 класи) ґрунтовні знання та практичні навички.

Ці питання стали ключовими для обговорення під час зустрічі учасниками якої були голова Пустомитівська міська рада Олег Серняк ,заступник Тетяна Голдун , начальник управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентина Загрева, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ірина Сислюк, депутати міської ради, освітяни закладів освіти, батьки.

Начальник відділу освіти Надія Когут наголосила, що при формуванні ліцею необхідно враховувати вимоги щодо безпечного, інклюзивного, цифрового освітнього простору, демографічних показників у територіальній громаді, якості наданих освітніх послуг, результативності навчальних досягнень, якісному кадровому забезпеченню через конкурсний відбір тощо.

Відділом освіти підготовлено ґрунтовний аналіз соціально - економічної, демографічної інформації щодо існуючих ліцеїв. Здоровою є конкуренція між ліцеєм #1 та #2 у м.Пустомити, які претендують на створення профільного ліцею.

Згідно з законодавством остаточне рішення за засновником закладів освіти.

Пустомитівська міська рада, відділ освіти вболівають за розвиток освіти, дбають, щоб діти мали можливість отримати освіту відповідно до їх потреб, можливостей, здібностей, здобути ті знання, вміння і навики, які їм будуть потрібні у майбутньому житті.

Більше фото ТУТ