І тур дитячо-юнацького Фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

Дата: 03.11.2022 14:35

З метою популяризація українського патріотичного мистецтва, зокрема, пісні, поезії, хореографії та малярства відділом освіти було проведено І тур дитячо-юнацького Фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Фестиваль проходив на базі Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського. Не обійшлося, на жаль, без повітряної тривоги, але це не зупинило захід. Усі учасники перейшли в ПРУ і продовжили огляд мистецьких виступів у безпечному місці.

У фестивалі взяли участь  учні та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Пустомитівської громади. Учасники продемонстрували різноманітність репертуару і високий рівень виконавської майстерності. Виступи хору, ансамблів пісні і танцю, соло, читання поезії вразили журі фестивалю.

Наші діти надзвичайно талановиті! І хоча час зараз надзвичайно складний і сумний, та саме пісня і поезія підтримує дух патріотизму, єдності, гордості і близької перемоги.