Дата: 18.11.2022 12:51

Ситуація в енергосистемі України після масових російських ударів залишається складною, тому енергетики просять усіх з розумінням відноситись до тимчасових перерв в електропостачанні: "З кожною атакою відключення світла можуть тривати ще довше.

Удари по енергосистемі – це єдине, що залишилося ворогу, який програє бій героїчним ЗСУ на фронті. Це потребує витримки та мужності, як від енергетиків, яким доводиться постійно ремонтувати знищене ворогом, так і від кожного українця, яким доводиться змінювати свій спосіб життя".

Пустомитівська рада закликає набратись терпіння та сили, адже тільки разом ми зможемо витіснити ворога як морально, так і фізично! Також інформуємо, що міська рада, на жаль, не має впливу на ситуцію із поданням електроенергії у громаді.

Ще раз розуміння, терпіння та мужності нам усім!

За матеріалами: Львівобленерго та

НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo