Щирі вітання з Днем народження міському голові!

Дата: 22.11.2022 10:56

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження, шановний Олег Серняк! Знаємо Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід для розвитку рідного міста Пустомити зокрема та Пустомитівської громади в цілому.

Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення, а Ваша самовіддана праця дарує Вам радість і задоволення, вдячність за добрі справи.

Зичимо Вам миру та добра, міцного здоров`я, щастя і радості, добробуту і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!

З повагою, колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет Пустомитівської міської ради