З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 09:26

Шановний колектив Пустомитівська міська рада, працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

З нагоди професійного свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальної громади, відродженню міста та сіл нашого краю, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі і, звісно, Перемоги та тільки Перемоги нам усім!

З повагою, голова Пустомитівської громади

Олег Серняк