Здійснення побажань дітей "помічниками" Святого Миколая

Дата: 21.12.2022 12:57

Війна і усі виклики часу не повинні забирати в дітей дитинство і те солодке, сповнене казки, очікування свят. Що б не спіткало – ми живемо заради дітей. Нині ми на всіх фронтах відвойовуємо країну саме для них – їм тут жити і робити її кращою.

Так, 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування нашої громади, листи яких потрапили цього року до помічників Святого Миколая Пустомитівської міської ради, отримали подарунки.

«Помічники» Чудотворця створили для них чудо, адже всі бажання діток були виконані. Безмежно вдячні кожному за те, що зробили свято Миколая світлішим та радісним.

Темні часи не змусять нас вимкнути світло всередині наших душ, тому діліться ним із ближніми і особливо з дітками. Даруйте тепло й увагу тим, хто поряд, тим, хто потребує їх трішки більше, ніж інші!

Разом ми – сила. Перемога за нами.