Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2022 08:53

Дорогі мешканці Пустомитівської громади!

У  спільній молитві цими днями  ми дякуватимемо Богу  за терпіння  і проситимемо  подальшого благословення для  нашої України.

Різдво Христове – це  свято  давніх українських звичаїв, які століттями єднали  нашу націю, робили міцнішою  і сильнішою. Воно завжди асоціюється із затишком та родинним теплом.

Ми неодмінно  згадуємо та молимось за  тих,  хто поклав своє життя  за Україну і тих, хто досі боронить нашу Батьківщину, наших Захисників та Захисниць, які  не зможуть бути поруч  з рідними  у храмі  та за святковим столом. Проте  повинні бути твердо переконані, що зовсім скоро  ми – українці зберемось у кожному домі, всією родиною від наймолодшого до найстаршого, аби подякувати Богу за єдине – ПЕРЕМОГУ!

Від великої Пустомитівської громади, дякую кожному та кожній, які нині  захищають нас в зимових окопах та стоять на сторожі безпеки нашої  рідної Пустомитівської громади та України, а також кожному українцеві доброї волі, який на своєму фронті боронить державність та цілісність!

У світлий день Різдва Христового хочу побажати Вам Божого благословення, єдності, здоров’я,  віри у світле майбутнє, здійснення мрій! Нехай різдвяні свята сповнять серця радістю, новою надією та принесуть в Україну  мир, спокій та ПЕРЕМОГУ!

З нами Бог і Україна!

Христос Рождається!

Славімо Його!

З повагою та найщирішими побажаннями