З Новим Роком!

Дата: 31.12.2022 12:02

Шановні мешканці Пустомитівської громади! Ось і добіг кінця рік 2022-й. З радощами і турботами. З постійними клопотами і проблемами. Із надіями і сподіваннями. Вірою на краще.

Рік, що прожили, видався не з простих. Війна на сході України переросла у повномасштабне вторгнення на нашу землю. Відважні захисники та захисниці стоять на фронті нашої безпеки, а громадськість стала справжніми волонтерами від малого до великого.

Не зник і COVID-19. З’являються нові модифікації цього інфекційного монстра. Звикаємо до вимкнень планових, аварійних, віялових та всяких-інших! Та не скаржимося - живемо.

Працюємо, втомлюємося, але на ходу відновлюємо сили для подальшої роботи, щоб жити, щоб наближати ПЕРЕМОГУ!

Яким був рік минулий для громади? Однозначно, нелегким. Прийшлося докладати зусиль, і немалих, щоб розвиватися. А головне – торувати поступ вперед.

Проте і без здобутків не обійшлось. Головними, беззаперечно можемо вважати:

• Ліквідація об’єктів і символів комуністичного тоталітарного режиму на території Пустомитівської територіальної громади та перейменування вулиць, які популяризують російську культуру.

• Високі результати наших учнів у мультипредметних тестах: 9 учнів – 200 балів, 1 учень – 600 балів.

• Надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям Пустомитівської громади, які захищають цілісність нашої держави, у тому числі, контрактній службі.

• Утеплення фасаду Пустомитівського ліцею №1.

• Встановлення ліфта для транспортування важкохворих пацієнтів у КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня".

• Відкриття оновленої Пустомитівської школи мистецтв після ремонту.

• Проведення благодійного марафону «НАША ПІСНЯ – НАША ЗБРОЯ» на підтримку ЗСУ.

• Відкриття коворкінгу з вирощування мікрозелені у Пустомитівському ліцей 1.

• Прихисток у громаді знайшли понад 2000 внутрішньо переміщених осіб із різних куточків України.

• Діє активний волонтерський рух у громаді та старостинських округах.

• Відкриття дитячого простору "Ангелятко" при парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Пустомити.

• Закупівля та встановлення системи киснепостачання з кріогенною ємністю та потужного генератора у КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня".

• Ярмарки у школах та дитсадках на підтримку ЗСУ.

• Збереження роботи мережі закладів медицини, освіти, культури та соціального захисту населення.

• Продовження будівництва школи у селі Семенівка.

• Створення у громаді Благодійного фонду імені Митрополита Володимира Стернюка.

• У громаді діє 5 пунктів Незламності.

Та ще багато інших, добрих та хороших справ було втілено у 2022 році…

Тож щиро зичу хай 2023-й принесе нам усім багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай здійсняться найзаповітніші бажання і у всіх справах нашу громаду та рідну Україну супроводжує вдача!

Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в те диво, про яке мріє кожен українець, і воно неодмінно здійсниться!

З НОВИМ – 2023 РОКОМ!

З найщирішими побажаннями,