Прозорість громади

Дата: 03.01.2023 09:57

За ініціативи депутата від Української Галицької Партії Володимира Векляка в Пустомитівській територіальній громаді запустили пілотний проєкт «Прозорість громади», який дозволить створити єдиний реєстр об'єктів нерухомого майна комунальної власності громади з систематизованими даними про об’єкт та стан його використання.

Відповідно прийнято Розпорядження міського голови «Про забезпечення відкритості та прозорості діяльності Пустомитівської територіальної громади та комунальних закладів і підприємств».

Завдяки реалізації проєкту, громадяни та усі бажаючі матимуть вільний доступ до інформації про усю комунальну власність громади.

Керівництво міської ради та виконавчий комітет розуміють необхідність прозорої роботи органів місцевого самоврядування, адже війна закінчиться, економіку потрібно відновлювати, а без інвестицій це зробити неможливо!🤝