Результати позачергової 31 сесії

Дата: 06.01.2023 09:43

Крайня сесія Пустомитівської міської ради відбулася 29 грудня 2022 року.

Незважаючи на екстемальні умови, було розглянуто важливі питання для забезпечення життєдіяльності громади.

1. Про результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради.

На конкурс документи подав один учасник, якого і  визначено переможцем - ТзОВ "Санком-Львів".

1. Про затвердження ініційованої міським головою Програми часткової компенсації вартості закупівлі обладнання, яке дозволяє досягти автономності в плані електропостачання для забезпечення  потреб співвласників багатоквартирних будинків Пустомитівської міської територіальної громади  під час підготовки об'єктів  до опалювального сезону 2022-2023 років.

Основні умови Програми:

Генератор або інше обладнання, яке дозволяє досягти автономності в плані електропостачання має бути закуплене в часі введення воєнного стану - після 24 лютого 2022 року.

Придбане обладнання має мати номінальну потужність від 2 кВт включно.

Сума для відшкодування з місцевого бюджету не може перевищувати 50%, але не більше 30 тис. грн.

Дякуємо депутатському корпусу які підтримали дану програму.