Миколай у камуфляжі у Пустомитівській громаді

Дата: 20.01.2023 15:17

Сьогодні відбулась справжня добра українська казка для понад 300 діточок військовослужбовців із Пустомитівської громади.

Дякуємо за справжнє диво та чудові подаруночки Благодійна акція "Миколай у камуфляжі" та Служба у справах дітей Львівської ОДА, а також усім військовослужбовцям та людям доброї волі, які доєднались

І як було сказано наприкінці свята: «Нехай на наступний рік Миколай скине камуфляж та прийде до нас у звичному вигляді»

Як завжди, за неперевершену атмосферу щира дяка Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради та Пустомитівська школа мистецтв!

Окреме спасибі за довезення діточок Відділ освіти Пустомитівської міської ради

А також нашим активним та невтомним працівникам #Служба_у_справах_дітей_ПМР та КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради за сортування та транспортування подаруночків!

А четвертий празник – наша Перемога.

Радуйся, ой радуйся Україно!

ЗСУ – переможе!

Більше фото ТУТ