На черговій сесії міським головою буде ініційовано Програму фінансової підтримки військової частини

Дата: 20.01.2023 18:20

На черговій сесії міським головою Олег Серняк буде ініційовано Програму фінансової підтримки військової частини на 2023 рік за кошти з місцевого бюджету.

Основним завданням програми буде покращення матеріально-технічного забезпечення потреб в/ч. Розташована військова частина в межах Пустомитівської територіальної громади значно підвищує рівень захисту та безпеки громади в цілому.

Сьогодні, власне, відбулася зустріч із представником командування, на якій керівництво громади обговорило питання та шляхи підтримки і допомоги для ще більш якісного виконання завдань та підтримки високого рівня боєготовності військовою частиною.

Слідкуйте за оновленням інформації, ми триматимемо Вас в курсі усіх важливих подій громади.