Стажування у Пустомитівській міській раді

Дата: 23.01.2023 15:22

Молодь керує - громаду будує!

Пропонуємо стажування у Пустомитівській міській раді. Для Вас, молодь, це досвід та можливість проявити себе, а для нас – джерело натхнення, свіжі ідеї та кадровий потенціал.

Анкета для участі доступна ТУТ

Хлопці та дівчата (17-35 р.) зможуть проходити стажування та набувати практики у Пустомитівській міській раді.

Взявши участь у програмі стажування, Ви маєте змогу проявити свої лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід.

А також, отримаєте унікальну можливість стати частиною команди Пустомитівської міської ради та долучитись до розвитку громади!

Стажування передбачає:

• тривалість стажування – два місяці;
  • проходження тематичного навчання та тренінгів під час стажування;
  • видачу сертифікатів за результатами стажування, позитивних характеристик та рекомендаційного листа.

За деталями звертатись у Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради