Звіт міського голови Олега СЕРНЯКА про роботу у 2022р. та основні напрямки роботи у 2023р.

Дата: 30.01.2023 11:44

Дорога громадо!

Рік, що минув, змінив світ і  кожного з нас, ставши важким випробуванням - тестуванням на мужність та терпіння, відповідальність та віру в єдність українського народу.

На початку року ми будували  багато планів, щоб продовжити покращувати нашу громаду у всіх відношеннях. Зокрема, це завершення будівництва школи у с.Семенівка, реконструкції очисних споруд у м.Пустомити, утеплення фасаду загальноосвітньої школи №1 у м.Пустомити, реалізація проектів в рамках Програми регіонального розвитку Львівщини, напрацювання плану заходів з реалізації Стратегії розвитку громади та ін. Однак, більшість із цих проєктів ми вимушені були поставити на паузу, спрямувавши свої зусилля на подолання викликів, що постали перед громадою.

Обставини воєнного часу змусили всіх мобілізуватися і шукати шляхи виходу зі складних ситуацій. І я вдячний усім мешканцям нашої громади та вимушеним переселенцям за активну громадську позицію, небайдужість, силу духа та вірність інтересам громади і України.

Переконаний, що завжди потрібно пам’ятати, що чим відповідальніше ми будемо ставитись до своєї справи кожен на своєму місці, тим швидше в нашій громаді будуть змінюватися умови життя на краще. Тому працюємо на результат! І щодня пам’ятаймо, що життям і можливістю працювати ми завдячуємо нашим захисникам і захисницям! Чекаємо всіх вдома живими і з перемогою!
    Отож, пропоную Вашій увазі звіт про те, що було зроблено у нашій громаді у 2022 році.

Дякуємо за Вашу підтримку, зауваження та ідеї!

В єдності - сила громади! Тільки спільною працею ми щодня разом наближаємо ПЕРЕМОГУ, кожен на своєму фронті!

Голова Пустомитівської громади                                  Олег СЕРНЯК

Переглянути звіт міського голови можна ТУТ

Відеозапис зі звіту можна переглянути ТУТ