Міський голова  ініціював робочу зустріч щодо розподілу коштів для допомоги військовослужбовцям ЗСУ у 2023 році з бюджету Пустомитівської територіальної громади

Дата: 03.02.2023 16:00

Участь в обговоренні напрямків виділення фінансування взяли заступниця голови Тетяна Голдун, представники Благодійний Фонд ім. Володимира Стернюка, КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради, керівники фінансового та бухгалтерського відділів, голова депутатської бюджетної комісії Володимир Говенко.

Олег Серняк проінформував усіх присутніх, що в бюджеті, як і у 2022 році, вже передбачено матеріальні допомоги:

• військовослужбовцям, які розпочали військову службу у 2023 році
  • часткову компенсацію комунальних послуг родинам загиблих
  • лікування військовослужбовців у зв»язку із пораненням в зоні бойових дій.

Основним питанням на зустрічі стало обговорення забезпечення потреб військовослужбовців із Пустомитівської громади, які перебувають в зонах бойових дій, шляхом виділення додаткових коштів з місцевого бюджету на позачерговій сесії міської ради.

Розуміємо, що підтримка військових - це щоденний обов‘язок кожного українця!

Молимось та чекаємо вдома здоровими кожного захисника та захисницю і разом докладатимемо для цього максимум зусиль!