Зірковий час для учнів ліцеїв Пустомитівської громади

Дата: 03.02.2023 15:45

Відбулось урочисте нагородження переможців районних предметних олімпіад та конкурсів з української мови та історії. Щиро радіємо успіхам наших дітей, пишаємося досвідченими педагогами.

Учнів вітали міський голова Олег Серняк, заступник міського голови Тетяна Голдун, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОВА Ірина Сислюк, головний спеціаліст відділу освіти Львівської районної військової адміністрації Ольга Калиновська, начальник відділу освіти Надія Когут, заступник начальника Надія Плебанська. Учні отримали грошові винагороди від меценатів свята: Петра Кузьмина, депутата міської ради, директора ДК " Місто комфорту", директора фермерського господарства " Малинівка" Петра Вовка, директора ДП"Інвест" Миколи Цілінського, депутата міської ради Івана Криська. Дякуємо за фінансову підтримку свята нашим підприємцям : Ярославу Колеснику, Миколі Сагану. Щиро вдячні за гостинність та частування готельно - ресторанному комплексу "Злата" Андрію Трухану, кафе "Чорна сова" Володимиру Шльомі, магазину "Сімейний" м. Пустомити, Тарасу Вовчку та Олегу Баландюку.

Щиро дякуємо нашій партнерці Іванні Михайлишин БФ "Марії Магдалини", за книги для дітей, що стали неодноразовими призерами та Пустомитівській школі мистецтв, в особі директора Уляни Кузьмин за музичні вітання.

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ, ДОРОГІ ДІТИ! ВИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

Переможців предметних олімпіад (ІІ (районного) етапу)

та конкурсів

І місце

1. Васюта Назар, 9 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського , ІКТ, учитель - Юнко Маріанна.

2. Дутковський Олександр, 10 клас Пустомитівського ліцею №1, ІКТ, учитель - Волошин Галина.

3. Стецюк Ірина, 11 клас Пустомитівського ліцею №1, ІКТ, учитель - Волошин Галина.

4. Лазарчук Марко, 7 клас Наварійського ліцею, фізика, учитель - Гамар Василь.

5. Повх Оксана, 9 клас Пустомитівського ліцею №1, англійська мова, учитель - Ілларіонова Світлана.

6. Фещенко Дарина-Тетяна, 11 клас Пустомитівського ліцею №1, англійська мова, учитель - Фещенко Оксана.

7. Кук Анна, 8 клас Пустомитівського ліцею №1, біологія, учитель - Кушпіт Марія;

8. Осипенко Юлія, 10 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського , біологія, учитель - Краєвська Надія.

ІІ місце

1. Фещенко Дарина-Тетяна, 11 клас Пустомитівського ліцею №1, правознавство, учитель Дрозда Руслана.

2. Андрейко Софія, 7 клас, Пустомитівського ліцею №1, хімія, учитель Камінецький Любомир.

3. Пікас Ярина, 8 клас Пустомитівського ліцею №1, хімія, учитель Камінецький Любомир.

4. Вовчанський Назар, 10 клас Містківського ліцею, хімія, учитель Кісь Ірина.

5. Гнивка Дмитро, 9 клас Пустомитівського ліцею №1, інформатика, учитель Волошин Галина.

6. Кардаш Богдан, 11 клас Пустомитівського ліцею №1, інформатика, учитель Митлович Ольга.

7. Осипенко Юлія, 10 клас Пустомитівського ліцею ім. В.Кучабського №2, історія, учитель Мочурад Олена.

8.Цалик Діана, 9 клас Пустомитівського ліцею N1, учитель - Демчук Марія,

9. Павло Ярмола, 9клас Пустомитівського ліцею N1, учитель Ілечко Ігор.

ІІІ місце

1. Чемерис Остап, 10 клас Наварійського ліцею, географія, учитель Пташинський Олег.

2. Вовчанський Назар, 10 клас Містківського ліцею, фізика, учитель Мартиненко Лілія.

3. Онисько Денис, 10 клас Пустомитівського ліцею ім. В.Кучабського №2, правознавство, учитель Мочурад Олена.

4. Кук Анна, 8 клас Пустомитівського ліцею №1, англійська мова, учитель Фещенко Оксана.

5. Лещишин Юлія, 11 клас Пустомитівського ліцею ім. В.Кучабського №2, біологія, учитель Краєвська Наталія.

6. Чмир Діана, 6 клас Пустомитівського ліцею №1, математика, учитель Микитів Ірина.

7. П'янтківський Данило, 10 клас Пустомитівського ліцею ім. В.Кучабського №2, математика, учитель Кец Наталія.

І місце у XXIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

1. Луцик Дмитро, 3 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель - Бабій Мар'яна.

2. Труба Христина, 3 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського , учитель - Кулиба Галина.

3. Сороківська Соломія, 4 клас Наварійського ліцею, учитель - Кравчик Наталія.

4.Юркевич Анна-Марія, 5 клас Наварійського ліцею, учитель Рубічева Наталія.

5. Повх Наталія, 6 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель Заболотовська Оксана.

6. Кук Анна, 8 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель - Богоніс Галина.

7. Саган Софія, 10 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського, учитель Камінецька Ольга.

8. Подубінська Софія, 11 клас Наварійського ліцею, учитель - Наум Надія.

І місце у XIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Пилипець Ангеліна, 5 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського, учитель - Читайло Оксана.

2. Лесюк Софія, 6 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського, учитель - Мороз Дарія.

3. Буштин Василь, 7 клас, Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського, учитель - Камінецька Ольга.

4. Пікас Ярина, 8 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель - Богоніс Галина.

5. Гордєєв Ярославі, 9 клас, Семенівського ліцею, учитель Хом'як Орися.

6. Голембйовська Олена, 10 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель - Ілик Петро.

7. Басюк Софія, 11 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель - Богоніс Галина.

Конкурс "Славетні імена України. Роман Шухевич"

1. Сидорко Олег, 8 клас Пустомитівського ліцею №2 ім. В.Кучабського, учитель - Даляк Ірина (ІІ місце).

2. Майданський Юрій, 11 клас Пустомитівського ліцею №2, учитель - Мочурад Олена. (ІІІ місце).

3. Павлюх Софія, 9 клас Пустомитівського ліцею №1, учитель Михайлик Анатолій. (ІІІ місце).

Більше фото із заходу ТУТ

Відеоматеріали заходу ТУТ