15 лютого – більше ніж сорок країн у світі відзначає День онкохворої дитини

Дата: 13.02.2023 09:27

Третій рік поспіль Пустомитівська територіальна громада приєднується до благодійної збірки "Життя - дар Божий", яку ініціює Благодійний фонд "Із янголом на плечі".

У нашій громаді цю акцію координує Тетяна Голдун – заступник міського голови.

Це день суспільної підтримки та допомоги тим, хто цього потребує. День для нагадування , що дитячий рак може бути виліковний, і що кожен маленький пацієнт має право на найкраще та своєчасне лікування і догляд.

Цього року збір коштів для Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр на придбання необхідних медпрепаратів, які на даний момент, відсутні у центрі . Ці реагенти потрібні для проведення імунофенотипування пацієнтам з вперше діагностованими онкогематологічними захворюваннями та імунними дефектами.

Вартість реагентів – 43 000 грн!

Ваші благодійні внески можна надсилати за реквізитами :

Картка Приватбанку фонду

5169 3305 2176 1400 лише для користувачів Приват24

Рахунок БО ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ БФ

ЄДРПОУ/ІПН 41411833

АТ КБ "ПРИВАТБАНК" Номер рахунку UA173052990000026009001002960

Банк: ПАТ "КРЕДОБАНК" ЄДРПОУ 41411833

рахунок UA913253650000026008011024214

Призначення платежу : благодійний внесок

Допомога через MONOBANK : - розділ Інші платежі, Благодійність - БФ Із янголом на плечі

Також для Ваших пожертв встановлено скриньку у фойє Пустомитівської міської ради на першому поверсі.

Дякуємо за добру справу! Разом - сила!