Від сьогодні, 13 лютого 2023 року громадяни пільгових категорій, які проживають у Пустомитівській громаді мають право користуватись приміським маршрутом загального користування - автомобільним транспортом – безоплатно!

Дата: 13.02.2023 16:30

Від сьогодні, 13 лютого 2023 року громадяни пільгових категорій, які проживають у Пустомитівській громаді:

• Особи з інвалідність внаслідок війни – згідно посвідчення «Інваліда війни» на безоплатний проїзд;
  • Члени сімей загиблих на війні – згідно посвідчення члена сім’ї загиблого;
  • Особи з інвалідністю І групи по зору та супроводжуючі особи;
  • Учасники бойових дій – згідно посвідчення «Учасника бойових дій» на безоплатний проїзд;
  • Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (Категорія І, ІІ – ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, на безоплатний проїзд;
  • Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах – на підставі єдиного квитка;
  • Діти з багатодітних сімей – на підставі посвідчення «Дитина з багатодітної сім’ї», на безоплатний проїзд

мають право користуватись приміським маршрутом загального користування - автомобільним транспортом ТзОВ «Фіакр-Львів» (маршрут №141) – безоплатно!

Неодноразово міський голова Олег Серняк ініціював зустрічі із вищевказаним перевізником, які, власне, й дали бажаний результат у вигляді підписаного Договору.

Сьогодні 13.02.2023 року Пустомитівська громада спільно з КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради підписали договір про компенсацію витрат від пільгових перевезень на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом з ТзОВ «Фіакр-Львів» (маршрут №141).

Цими пільгами мешканці Пустомитівської громади зможуть скористатись від сьогодні (13.02.2023).