Атестація колективів Пустомитівської громади

Дата: 20.02.2023 11:13

В актовій залі міського народного дому м.Пустомити відбулася чергова атестація колективів Пустомитівської громади а саме:

•  Народного аматорського художньо-просвітницького колективу Народний дім Лісневичі
  • Народного аматорського камерного хору «Міський народний дім м.Пустомити».
  • Народного аматорського хору «Радоцина» Дім Глинна
  • Зразкового аматорського танцювального колективу «Пролісок» "Міський народний дім» м. Пустомити.
  •  Аматорського театрального колективу «Зорепад» КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.
  • народна аматорська студія образотворчого мистецтва КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.

Підтримати колективи прийшли заступниця міського голови Тетяна Голдун та начальниця

Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради Оксана Биць

За високий виконавський рівень одноголосним рішенням атестаційної комісії вирішено: підтвердити звання «народний аматорський колектив» усім аматорським художнім колективам та студії.

А також рекомендувати до присвоєння звання"народний"

аматорський театральний колектив «Зорепад» КЗ «Міський народний дім» м. Пустомити.