Дата: 08.03.2023 09:48

Регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» у Львівській області запрошує Вас до участі у інформаційній сесії на тему: «Особливості оприлюднення публічної інформації у період дії воєнного стану». Захід заплановано на п’ятницю, 17 березня 2023 року з 10:00 год.

Метою інформаційної сесії є роз’яснити, яка публічна інформація підлягає обов’язковому оприлюдненню, які існують вимоги до порядку її оприлюднення, та які зміни відбулися у період воєнного стану.

Програму заходу можна переглянути ТУТ

Зареєструватися на вказаний захід можна за наступним посиланням: https://forms.office.com/r/Edj1ELtNG0

Зареєструватися до участі можна до 16:00 вівторка14 березня 2023 року.

Для більш ретельної підготовки до інформаційної сесії заохочуємо Вас залишати свої запитання у відповідному полі реєстраційної форми наперед.

Бережіть себе та рідних!

З повагою,

Команда Львівського РО Програми «U-LEAD з Європою»