Раді представити першого стажера із молодіжного руху громади для участі у Програмі "МОЛОДЬ КЕРУЄ" Пустомитівської міської ради

Дата: 07.03.2023 15:22

Яна Худьо - активна мешканка села Наварія, студентка та волонтерка.

Дівчина радо поділилась із представниками комісії про свої вподобання: психологія, соціальна сфера, конфліктологія, а також запропонувала ряд ідей, які хотіла б втілити у нашій громаді.

Ми ж бажаємо Яні розкрити свій потенціал та водночас цікаво провести своє стажування у нашому органі місцевого самоврядування, в обраному нею напрямку, та всіляко сприятимемо цьому.

До слова, вкотре нагадуємо та запрошуємо молодь громади (17-35 р.) заповнювати аплікаційну форму для участі у Програмі стажування, аби проявити свої лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід.

Стажування передбачає:

• тривалість стажування – два місяці;
  • проходження тематичного навчання та тренінгів під час стажування;
  • видачу сертифікатів за результатами стажування, позитивних характеристик та рекомендаційного листа.

А також, отримаєте унікальну можливість стати частиною команди Пустомитівської міської ради та долучитись до розвитку громади!

За деталями звертатись у Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради